29-30 kwietnia - weekend pełen sportowych emocji dla zawodników ssk

Przez cały weekend pięciu naszych zawodników dzielnie walczyło w zawodach krajowych i międzynarodowych na Hipodromie w Sopocie. Byli to Weronika i Mont Blanc, Weronika i Kemara, debiutujące Marta i Jedynka, Tomasz i Bakalia J, Justyna z Klasyką i Juliuszem Cezarem. Dwie pary ze względu na niepowodzenia nie mogły wziąć udziału we wszystkich próbach. Pozostali dojechali bezpiecznie do końca. Szczególnie gratulujemy Marcie i Jedynce, dla których był to debiutancki przejazd w zawodach WKKW, a próba terenowa była bezproblemowa.

W sobotę 29.04 dwie nasze zawodniczki i trenerki Olga oraz Biedra wystartowały w zawodach skokowych w Bobrowym Stawie. Olga z Arnoldem zajęli 8 miejsce w klasie LL walcząc z niemałą konkurencją, w klasie L niestety przydarzyła się jedna zrzutka. Basia i Arrow zajęli miejsce 2 w klasie L oraz miejsce 4 w klasie P.
Obu Paniom gratulujemy znakomitych przejazdów!

W niedziele 30.04 dziewczyny w składzie Ada i Foxi, Amelia i Dania Ewita, Justyna Góralka, Laura i Demon, Karina i Jos również wystartowały w zawodach WKKW tym razem w Otrębusach. Dla Ady i Amelii były to pierwsze starty w zawodach WKKW. Także gratulujemy obu przejazdów. Ada z Foxi przejechały kros na czysto z jedną zrzutką w parkourze, Amelia miała jedno nieposłuszeństwo w krosie, ale jak na debiut to naprawdę super wynik.
Dla Kariny i Josa był to pierwszy start po bardzo długiej przerwie, także cieszymy się, że obyło się bez żadnych problemów.
Laura i Demon - wciąż nowa i docierająca się para nie dogadali się na parkurze, co poskutkowało niemożliwością wystartowania w próbie terenowej. Justyna i Góralka zajmując 10 miejsce i przejeżdżając wszystkie próby bezbłędnie zdobyły możliwość wzięcia udziału w kwalifikacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w WKKW, która odbędzie się już w drugiej połowie maja.

Jeszcze raz wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne, pomyślne starty!

KALENDARZ SZKOLNY

Październik 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31