SZKOŁA

TRENERZY

 • Włodzimierz Gieryszewski

  Instruktor, zawodnik, kierownik do spraw logistyki, współzałożyciel Szkoły. Od 2003 roku zawodowo zajmuje się jazdą konną. Pracę z końmi rozpoczął w 1996 roku działając w 328 Konnej Warszawskiej Drużynie Harcerskiej w barwach 7Pułku Ułanów Lubelskich. Współpracował z firmą Horsestunt biorąc udział w pokazach jeździeckich, najpierw jako pomocnik następnie jako kaskader konny. W międzyczasie uczestniczy w przedstawieniach pierwszego w Polsce teatru konnego. W 2003 roku zdobywa uprawnienia instruktora jazdy konnej i srebrną odznakę jeździecką. Od 2004 roku jest czynnym instruktorem jazdy konnej. Od 2007 roku w ramach obozów jeździeckich przygotowuje jeźdźców do egzaminów na odznaki jeździeckie PZJ. W 2011 roku uzyskał uprawnienia Instruktora szkolenia podstawowego Polskiego Związku Jeździeckiego. Czynny zawodnik. WKKW Miłośnik wędrówek górskich, świetny kucharz. Zawsze uśmiechnięty, z dużym poczuciem humoru. Potrafi rozładować napiętą sytuacje.
 • OLGa BLUSIEWICZ - SERWIN

  Instruktor, zawodnik. Pierwsze kroki w jeździectwie stawiała jeszcze jako dziecko w latach dziewięćdziesiątych w ognisku TKKF Zatrasie na warszawskim Żoliborzu. Od 2010 roku jest instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością jazda konna, a od 2015 instruktorem szkolenia podstawowego PZJ. Posiada uprawnienia sędziego III klasy w skokach przez przeszkody oraz ujeżdżeniu. Stara się stale rozwijać, dlatego bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach. Przygotowuje dzieci do odznak jeździeckich i pierwszych startów w zawodach. Kładzie nacisk na poprawną interpretację zachowań koni i ich relacji z ludźmi. Uważa, że rozwój to stałe wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Właścicielka samych najszybszych zwierząt - folbluta Arnolda i charta Dudka.
 • Dominika Skulska

  Instruktor, zawodnik. Studentka ostatniego roku kierunku fizjoterapia na warszawskiej AWF. Z końmi związana od 13 lat, aktywnie działa przy organizacji takich imprez jak Cavaliada i Festiwal Jeździecki Baborówko. Do Szkoły trafiła w 2008 uczestnicząc w obozie jeździeckim i… znalazła swoje miejsce. Najpierw jako obozowicz, kadra pomocnicza, dziś jako wykwalifikowany instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ. Z powołaniem, cierpliwością i konsekwencją przygotowuje dzieci i młodzież do egzaminów na odznaki i pierwszych startów w zawodach. Z zamiłowania fotograf i żeglarz morski.
 • Barbara biedrzycka

  Instruktor Szkolenia Podstawowego PZJ, czynny zawodnik skoków przez przeszkody, z 2 letnim doświadczeniem w startach w WKKW. Z jeździectwem związana od dziecka, a ze Szkołą Sportów Konnych od 2012 roku. Swoją przygodę z SSK rozpoczęła trenując pod okiem  Włodzimierza Gieryszewskiego i Tomasza Olszewskiego. W tym czasie zdała złotą odznakę jeździecką i otrzymała uprawnienia sędziego 3 klasy ujeżdżania i skoków. Trenuje dzieci do odznak jeździeckich i ich pierwszych zawodów. Na treningach jest wymagająca i konsekwentna. Jej indywidualne podejście do dziecka skutkuje znakomitymi efektami w szkoleniu. Na co dzień studiuje fizjoterapie na AWF, regularnie trenując przy tym na Arrowku. Od 2 lat jest dumną posiadaczką swojego ukochanego psa Cookie.

 

 

 

MISJA I ZADANIA

Misja

Szkoła Sportów Konnych swoją działalność opiera na idei wychowania przez sport. Szkolenie jeździeckie prowadzone jest systemowo, permanentnie, bezpiecznie i ma na celu promowanie aktywności fizycznej oraz podnoszenie poziomu techniki jeździeckiej naszych uczniów.

Czytaj więcej: MISJA I ZADANIA

ZAPISZ SIĘ:

KALENDARZ SZKOLNY

Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31