Poznaj ofertę naszej szkoły

Pensjonat z treningiem

Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu, gdzie dobro koni zawsze stoi na pierwszym miejscu. Jeźdźców trenujemy
z ukierunkowaniem na zrównoważony rozwój pary, poprawne
odczytywanie sygnałów płynących od konia. W konsekwencji prowadzące do dobrego porozumienia i tworzenia relacji partnerskiej.
Oferujemy pensjonat dla koni z treningiem. Oznacza to, że jeźdźcy mogą trenować tylko z trenerami zatrudnionymi bądź ściśle współpracującymi z Ośrodkiem.

Gwarantujemy wysoką jakość obsługi. Ściśle współpracujemy z kowalami, fizjoterapeutami, weterynarzami, chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem.

W ramach pensjonatu oferujemy:
a. Karmienie koni 3 razy dziennie
b. Ścielenie boksów świeżą ściółką
c. Wprowadzanie konie na pastwiska – trawiaste lub piaskowe ze stałym dostępem do siana; w obu przypadkach stały dostęp do wody
d. Wyprowadzanie na karuzelę
Wszelkie informacje pod numerem
691891431 – Zosia
506462177 – Włodek

Trening koni

Służymy Państwu swoim doświadczeniem w branży jeździeckie.
Ściśle współpracując z wieloma specjalistami (kowal, fizjoterapeuta, weterynarz, saddlefitter) możemy zapewnić Państwa koniom należytą opiekę i przygotowanie ich do startu w zawodach i sprzedaży.
Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy ich bezpieczny
i zrównoważony rozwój.
Wszelkie informacje pod numerem 691891431 – Zosia

Transport koni

Posiadamy własny koniowóz i przyczepę. Możemy przewieźć maksymalnie 8 koni. Chętnie przewieziemy Państwa konie – bezpiecznie i do celu. Wszelkie informacje pod numerem 506462177 – Włodek

Dzierżawa koni

Liczba osób dzierżawiących / konia

Opłata członkowska/ miesiąc

Ilość treningów w tygodniu

Koszt treningów ind. lub 2-osobowe [od osoby]

Treningi z Włodkiem (gr. 2-3 os.) [od osoby]

Zgrupowanie

min. 1 raz w roku

Liczba startów w zawodach (min.) / na rok

Licencja konia na starty w zawodach

Licencja zawodnika na starty w zawodach

Zawody

Koszty dodatkowe, opisane poniżej

Opłata członkowska

obejmuje koszty utrzymania konia w pensjonacie (nie zawiera pasz dodatkowych, w postaci musli, sieczki itp.), koszty kowala, szczepień, odrobaczeń, fizjoterapeuty, saddlefittera i dentysty. Płatna raz na miesiąc, do 10. dnia każdego miesiąca. Wymaga podpisania umowy członkowskiej.

Treningi

odbywają się zgodnie z umową z wybranym przez Ucznia trenerem współpracującym z SSK. Cena podana jest za trening jednostkowy. Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w grupach 2-osobowych, bez względu na to ich koszt pozostaje bez zmian. Terminy są ustalane indywidualnie z trenerem prowadzącym.

Treningi z Włodkiem

umowa zakłada, że raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie zawodnicy mają trening z właścicielem stajni i głównym trenerem – Włodzimierzem Gieryszewskim. Zajęcia odbywają się w grupach dwu lub trzy osobowych.

Zgrupowania

Minimum raz do roku zawodnik ma obowiązek wziąć udział w zgrupowaniu sportowym. SSK organizuje zgrupowania letnie, zimowe i krótsze formy zgrupować w postaci dłuższych weekendów.

Zawody
  1. Licencja dla zawodnika -> opłata dokonywana raz do roku na początku sezonu startowego, koszt w tym roku wynosi 50 zł. Jednak, co roku Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki ustala nowy cennik, więc cena może ulec zmianie.
  2. Licencja dla konia -> opłata dokonywana raz do roku na początku sezonu startowego, koszt w tym roku wynosi 100 zł. Jednak, co roku Warszawsko-Mazowiecki Związek Jeździecki ustala nowy cennik, więc cena może ulec zmianie
  3. Dziecko startujące w zawodach ma obowiązek posiadać aktualne zaświadczenie lekarskie i ubezpieczenie NNW ważne przez cały rok kalendarzowy, koszt takiego ubezpieczenia na rok wynosi około 100-150 zł rocznie
  4. Bierzemy pod uwagę starty w zawodach skokowych, a także WKKW
    Na start w zawodach składają się następujące koszty (podane kwoty są orientacyjne, ceny ustala indywidualnie organizator, każdorazowo ogłaszając je w propozycjach zawodów):
    1. 3.2.4.1. Wpisowe + startowa -> wynosząca około 150/200 zł na dzień, opłata od każdego zawodnika
    2. 3.2.4.2. Boks na zawodach -> od 100 do 300 zł/ na zawody, opłata na konia
    3. 3.2.4.3.Transport -> zależny od ilości osób jadących i odległości, opłata na konia
    4. 3.2.4.4. Zawody WKKW -> są zazwyczaj przynajmniej dwudniowe, czasem dłuższe nawet do 4 dni. W zawodach może brać udział tylko jedna para koń-jeździec. Zawody zazwyczaj odbywają się tez dalej. W związku z tym koszt takich zawodów nie może się dzielić na większą ilość zawodników

Jeśli masz pytania, chętnie na wszystkie odpowiemy.

Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
NIP 118-209-85-01