GRUPA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Grupa Mistrzostwa Sportowego
 

Grupa Mistrzostwa Sportowego

prowadzi szkolenie dla zawodników posiadających w Szkole własnego konia oraz Srebrną Odznakę Jeździecką. Program szkolenia nastawiony jest na czynny udział w sporcie jeździeckim, a w szczególności w WKKW i jest naturalna kontynuacją szkolenia w GSK.  Zawodnicy realizują cele wyznaczone na cały semestr z naciskiem na udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz Mistrzostwach Polski Juniorów.
Informacje podstawowe:
  • Regulamin: Szczegółowe zasady działania GMS są opisane w Regulaminie zajęć szkolnych Szkoły. Dostępny na stornie internetowej Szkoły oraz powieszony w Szkole. 
  • Opłaty: 1900zł - obejmuje miesiąc zajęć i pensjonat dla konia Opłata obejmuje usługi zawarte w regulaminie usług szkoły sportów konnych oraz opłatę za pensjonat.
  • Grupy: 2 osobowe, jeźdźcy dobierani są do grupy wg poziomu zaawansowania i wieku oraz aspiracji sportowych.
  • Treningi: min. 3 razy w tygodniu. dwa razy w grupie raz indywidualnie.
  • Szkoleniowiec: GMS prowadzą najbardziej doświadczeni instruktorzy, Tomasz Olszewski oraz Włodzimierz Gieryszewski, prowadzone są także konsultacje z uznanymi trenerami zapraszanymi do Szkoły
  • Zawody: w programie szkolenia przewidziany są regularne starty w zawodach we wszystkich konkurencjach jeździeckich, a w szczególności WKKW,
  • Dodatki: członkowie GMS mogą brać udział w zajęciach dodatkowych: trening ogólnorozwojowy, wykłady, pokazy filmów, uczniowie sekcji otrzymują koszulki Szkoły Sportów Konnych, posiadają zniżki na inną odzież SSK, posiadają zniżki na transport koni na zawody oraz zniżki na wszystkie szkolenia prowadzone przez SSK.

 

ZAPISZ SIĘ:

KALENDARZ SZKOLNY

Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31