Przed nami kolejny cykl spotkań ksj!


Wolontariat uzyskał w poprzedniej edycji bardzo dobre opinie, pochwał nie szczędzili nam organizatorzy, sędziowie oraz zawodnicy. Niezwykle przyjemnie było mi odbierać te podziękowania, a i Wy- wolontariusze KSJ 2016, z tego co pamiętam, bawiliście się świetnie.
W tym roku powtórzmy ten sukces!!!

Zapraszam dotychczasowych wolontariuszy, jak i nowe osoby, które mają ochotę wspomóc tę imprezę oraz zobaczyć w jaki sposób wygląda ona ze strony organizacyjnej, a także, co głównie jest celem „Wolo KSJ”, poznać nowe osoby, zacieśnić przyjaźnie i zintegrować uczniów SSK.
Wolontariat to doskonała zabawa, ale również wielka odpowiedzialność. Uczy punktualności, obowiązkowości, organizacji, zdecydowania, rozwija umiejętność pracy w grupie oraz wolę pomagania, której jest coraz mniej w dzisiejszym świecie. Jest inicjatywą, która kształci i pozwala zdobyć wiedzę na temat jeździectwa, przebiegu zawodów, co w przyszłości owocuje mniejszym stresem w trakcie własnych startów i znajomością przepisów jeździeckich oraz reguł, jakimi rządzą się zawody.

OGŁASZAM NABÓR NA NAJBLIŻSZE TRZY KSJ!!!
Odbędą się one w terminach:
I. 22-23.04.2017r- SZKOŁA SPORTÓW KONNYCH
Termin zgłoszeń*: 14kwietnia
II. 13-14.05.2017r- stajnia BOBROWY STAW
Termin zgłoszeń*: 5 maja
III. 3-4.06.2017r- SZKOŁA SPORTÓW KONNYCH
Termin zgłoszeń*: 26 maja
*- ilość miejsc ograniczona.

Warunki uczestnictwa:
• Dyspozycyjność minimum 7h w trakcie każdego dnia zawodów,
• Ukończone 10 lat,
• Zgoda rodzica na udział w „Wolo KSJ”,
• Wypełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny w biurze lub na wydarzeniu na fb (od 1.04)).
Organizator zapewnia:
• Jeden ciepły posiłek w trakcie dnia
• Koszulkę wolontariacką (dla osób, które pracują oba dni)
• Zaświadczenie o wolontariacie (do odbioru w niedzielę po południu w dniu zawodów)
• Opiekę koordynatora
Informacje:
Dominika Skulska: 504486699 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPISZ SIĘ:

KALENDARZ SZKOLNY

Luty 2020
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29